Zoe – Rabbit Hall

Zdravím milovníky masáží!!

Před necelým měsícem jsem dostal chuť na pořádnou masáž, tak jsem se rozhodl pro 100% prověřenou Králikárnu. Domluva přes WhatsApp – rychlá super komunikace bez problému.

Vybral jsem si masérku Zoe, která byla v Králikárně nová. Masáž (90min, pussycat 3400,-) byla na Vinohradské takže vlastní sprcha na pokoji – využil jsem možnost jít do sprchy se Zoe – už když si sundala župánek tak jsem věděl, že jsem neudělal chybu. Krásná postava, přírodní prsa (které jsou opravdu bomba!) a pevný zadeček. Sprcha taková rychlejší poté přesun na postel. Začátek masáže na břiše. Zoe začíná u nohou poté přechází na záda (jde vidět, že nemasíruje poprvé), tlačí tak akorát příjemně, do toho krásně využívá k masáži celé tělo hlavně prsa a opravdu to doslova stojí za to! Zhruba po půl hodince otočka na záda… A teď přichází to, proč se k Zoe budu vracet rád a často. Po přetočení na záda se ke mě Zoe přitiskla začala velmi smyslně klouzat po celém těle a už teď se měl na mále abych ještě hodinu vydržel, protože už jen pohled na tuto krásnou masérku mi dává co proto. Zoe přitom krásně vzdychá do ucha a máte opravdu super GFE přístup. Zhruba po půlhodině super masáže se Zoe otočila na polohu 69 – u takto krásného pohledu jsem dlouho vydržet nemohl a kapituloval jsem. Poté ještě chvilka mazlení a super konverzace (Morávaci si rozumí), společná sprcha pusa na rozloučenou a odcházím s vědomím, že se určitě brzo vrátím, protože to byla naprostá fantazie!!

admin edit: https://tapky.info/?4103,zoe-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Zoe45d.webp

3.3 4 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
8 srpna, 2022 17:06

Já se k ní už týden nemohu dostat, ale je to ta Zoe co dělala chvilku v Luxury? https://recenze.tapky.info/2021/11/25/zoe-luxury-masaze/

Admin
Trusted Member
8 srpna, 2022 18:13
Reply to  Magi

Zkouknul jsem fotky obou a myslim ze to bude ona.

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech