Sofie – Rabbit Hall

Tohle byla určitě nejlepší masáž co jsem u králíků zatím zažil. Ale pojďme od začátku – jak už to bývá, objednání naprosto v pohodě přes web. Objednával jsem na poslední chvíli tak jsem tušil že velký výběr nebude. Velmi mě proto překvapilo když mi byla nabídnuta Sofie která tu má velmi dobré recenze. Po předchozí zkušenosti jsem ale krotil své nadšení a na masáž jsem dorazil v neutrální náladě.

Otevřela mi štíhlá dívka s plnými rty a úsměvem na tváři – jo Sofie přivítat opravdu umí. Společná sprcha nabídnuta, já to nevyužívám ale pro ty co to mají rádi tak zde není problém. Na pokoji chvilku domlouvání jakou masáž že chci – trochu jsem sondoval co jí baví a nakonec jsme se dohodli na pussycat (že bych jí byl až tak sympatický? 😀 ). Domluva v pohodě, česky mluví dobře.

Po sprše začala masáž a to byla opravdu jízda. Sofie se s tím nemaže, není to žádné opatrné hlazení. Já to mám rád, takže jsme si v tomhle sedli a bylo to znát. Od začátku mi nabízela kočičku k prozkoumání a já to využíval naplno. Zákazy žádné, odezva pozitivní a v průběhu toho celého intenzivní masáž s důrazem na ta správná místa. No, takhle mi zadek ještě žádná neprojela, ve vší počestnosti teda 😉

Otočka tak za 25 minut a jestli to předtím byla jízda, tak po ní začal uragán. Různé zajímavé variace na šukací polohy kdy jsem místy neměl jasno zda „ho tam náhodou nemá“ – no ví co dělá. Hezky se na ní kouká a pro mě největší plus jsou piercingy v bradavkách i tam dole. To mě bere a dal jsem si zálažet abych si je všechny dobře prozkoumal. Finále v 69, hezky se udělala a vzápětí jsem střílel i já. Chvilka tulení s GFE jaké už jsem dlouho neměl (pořád provokovala i v mém rozkroku), popovídali jsme si a pak hurá do sprchy a domů.

Skoro nikdy to nedělám, ale tady prostě dýško být muselo. Snad se k ní ještě někdy dostanu, tohle na opáčko rozhodně je.

 

Sofie – Pussycat 1h, 2400,-

https://tapky.info/?3497,sofie-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Sofie42-1.webp Sofie45-0.webp

4.3 4 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
11 srpna, 2022 00:05

Sofie je legenda a jsem rád, že si stále drží svůj vysoký standard.

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx