Zoe Thajka Zlatnicka

Thajské masáže Thajka.cz ve Zlatnické. Přicházím bez objednávky ve 20: 05. Hned se mne ujme asi 35 letá thajka, docela hezká, dlouhé rozpuštěné vlasy. Poptávám masáž na 60 minut, olejovou.

S úsměvem souhlasi, cena 900Kč. Jsem odveden do prostorné šatny se sprchami. Potom nasleduje přechod do pokoje, matrace na zemi. Masáž zad úžasná, při masáži stehen se trochu nadzdvihu a čekám jestli zareaguje. Po chvilce už nenápadně nehtiky zajíždí mezi půlky a ptá se, zda je vše OK. Na mou odpověď, ze je to super, se nečekaně zvedne a odejde. Za chvilku se vrati, ale je to jiná thajka. Jsou si hodně podobné, jen trochu mladší a delší rozpuštěné vlasy. Pokračuje v masáži nohou, již regulérně mě chytá i za koule. Pak velí obrátit a věnuje se hned masáži lingamu. Opět dotaz, zda je vše ok a zda chci vyhonit. Ptám se,  za kolik? Ona chce 3000Kč a že se i svlekne a mohu ji projet kozy. Odmítám, ze je to moc, ale dál smlouváme. Nakonec se domluvime na nehorázné ceně 1500Kc, ale když uz jsem to rozjel, tak to dokončím. Honidba nic moc, kozy malé, ale pevné. Po akci opět odcházi a vraci se puvodni thajka a opět skvelá masáž.

Obě thajky se stále usmívaly a byly milé. Hned mi napsala na lísteček číslo, abych volal příště primo jí.

Super bylo, že jsem nepotřeboval hotovost, vytvořila ve svém mobilu QR kód a já zapltil přímo v APP.

Asi půjdu znovu, ale už se nenechám ukecat na tak vysokou cenu.

5 2 votes
Hodnocení recenze
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
kozel11
3 května, 2022 15:24

Mě teda neskutečně sere, když se ti tam takhle masérky vyměňují během masáže. Já tam taky chodím bez objednání ale vždy na recepci říkám, že tam chodím a znám vše… Od té doby jsem dostal vždy masérku která děla vše.. a jak říkáš 1500 za to že ti ukáže kozičky je dost… by mě zajímalo kolik by stal orál třeba..

Radek27
3 května, 2022 15:39
Reply to  kozel11

A tak za těch1500 Kč bylo nakonec co? Svlékla se? Šukal jsi ji mezi kozy?

3 května, 2022 17:21

Dat 1500kc za 3 minuty prace, pekny pekny 😀

Radek27
3 května, 2022 18:36

A tak za těch 1500 jsi konkrétně dostal co? Svlékla se?

gentleman666
4 května, 2022 00:37

Mě na tom sere to smlouvání.. vůbec to že ony začnou tak přepálenou cenou, že ty musíš smlouvat, jinak budeš za idiota.. na místní doporučení jsem do Zlatnické zašel párkrát za Charm, která šla za dvojku, ale to se mi tak taky omrzelo (ale poprvé mě to vzalo dost – svlíkne se do tanga, tulí se, líbá po hrudníku a na bradavkách, někdy honila v 69 a nechala si hladit zadek, jindy mi udělala footjob..)

cizipanic
5 května, 2022 22:36
Reply to  gentleman666

Velmi zajimava zkusenost. Jsi zkuseny borec. Muzes, prosim, dodat vice detailu (slecna, vzhled, narodnost, oblicej, telo, fotky, …) bud tady nebo emailem (cizipanic @ seznam.cz) ?

8
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech