Sofie – Rabbit Hall

Moje další návšteva u králíků a tentokrát jsem vybral opěvovanou Sofii. V obličeji východní rysy a výraznější rty, že by měli holky nějakou množstevní botoxovou slevu ? 😀 Každopádně jsem čekal podle fotek trošku subtilnější dívku a zatím Sofie je femme fatale, prostě kus ženský. Všechno ale krásně pevný s příjemnou jemnou pokožkou.

Sofie jde pro pití a já rychle lezu do sprchy, protože se mi chce čůrat 😀 Stíhám to jen tak tak a už se ke mě sápe do sprchy. Jen mě začne mydlit tak mi začne tvrdnout a je mi až trapně, jsem jak puberťák 🙂 Chytne mě za tvrdýho ptáka a říká „máš pěkné péro“ 🙂 Otázka na ostatní – to je taky součást představení, nebo to řekla jenom mě ? 😀 Chvíli se podsprchou ještě objímáme a pak ulehám na břícho. Po přečtení zdejších recenzí si to chci užít a tak jsem uvolněnej a jen přijímám její super masáž. Samořejmě si prsty lehce pohrávám s pipinou, kterou mi vždy sedí na ruce, je to prostě jedna velká parádní šou. Když mě poprvé chytla za ptáka a za koule, tak jsem jen vykulil oči do matrace a řekl si potichu wooow. Takhle chytnout za péro a koule umí asi opravdu jen Sofie. Přesně tam při tom stiskne nějaký body, že je pták okamžitě tvrdej, prostě pecka. Tento chyt se opakuje mnohokrát i včetně dalších technik, takže už masáž na břiše je velmi intenzivně erotická.

Po otočce vše ještě vygraduje. Tělo na tělo, koníček, simulace orálního sexu, ze kterého mi taky lezly oči z důlků a myslím že si toho i Sofie všimnula a zaměřila se převážně na tuto disciplínu a já jen vzdychal a sledoval jestli ho má v puse, nebo nemá ? 🙂 Jestli ho olizuje nebo si olizuje palec ? 🙂 Prostě dokonalý ! Oddalování jí jde taky na jedničku, ale finále bylo samozřejmě „orálem“ při kterém jsem jí chtěl postříkat, ale samořejmě to měla pevně v ruce po které jí následně ty gejzíry stékaly. Vyždímala mě do poslední kapičky a v ruce mě svírala až do chvíle než začal chabnout.

Super, paráda, aktuálně asi nejlepší masáž ze všech ! Moje ruce se samozřejmě také snažily a žádné zákazy nebyly a to jsem to zkoušel i jako Jeskyňky 😀 Takže se přidávám k uctívačům Sofie a myslím že opáčko určitě proběhne velmi brzy 🙂 Jo a ten „orál“ je v uvozovkách protože se jedná o imitaci orálu, nikoly o opravdový orální sex. To jen pro méně chápavé 😉 Ale imitace je to opravdu dokonalá, pocitově možná i lepší než opravdový orál 😀

https://tapky.info/?3497,sofie-rabbit-hall-774-910-918-774910918

SofieNewbz-1-0.jpg Sofie1-1.jpg

3.5 4 votes
Hodnocení recenze
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
18 března, 2022 23:00

Ad jestli je něco součást scénáře je mnohdy lepší nezkoumat..jednu dobu jsem si s kamarádem vyměňoval zážitky a spíše to jsou představení než unikátní věci 😂, samozřejmě ne ze 100% , ale prostě holky to snama umi a některý dobře umí navodit tu iluzy , tak to prostě je 🙂

Last edited 10 měsíců před by Peters32
19 března, 2022 07:48

Sof je třída i moc hezká holka! Byl jsi na jaké masáži a na jak dlouho?

4
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx