Katka – Alfa masaze

Po přečtení několika recenzí jsem dal na radu, že každý správný masážník musí navštívit Katku, jsem také podlehl a musím říct, že nelituji.

Objednání v pohodě přes WA, parkování na Smíchově taky. V salonu je, nebo alespoň byla sama, takže soukromí zaručeno, nikdo neruší. Fotky sedí, podle mého názoru má nejlepší roky za sebou, ale pořád je to pěkná ženská a její přístup vyvažuje všechno. Na začátku nabídnuta společná sprcha, kterou jsem přijmul. Katka mě poslala do sprchy samotného, že se za chvilku přidá – to oceňuji, je alespoň čas na očistu :-). Katka myje zepředu, záda, potom zase zepředu a při mytí kamaráda si kleká. Říkám si, co se asi bude dít, ale celou dobu šlo pouze o ruční práci. Po chvilce se zeptá, jestli má pokračovat, nebo jdeme na masáž. Byl jsem na 90 minut, říkám si není kam spěchat, tak hádejte, co jsem si vybral 🙂

Po sprše zalehnutí na břicho, Katka se ptá, jestli má masírovat něžně, nebo má přitlačit. Říkám, že tak nějak přiměřeně. Musím říct, že tady se opravdu jedná o masáž v pravém slova smyslu. Opravdu se nebojí přitlačit, až si chvilkama říkám, že nevím co by se dělo, kdybych řekl, ať pořádně přitlačí. Na konci se mi přiznala, že zkoušela, co vydržím, než se ozvu, takže přitlačila pořádně.

Po opravdu důkladné masáži následovala otočka (pojem o čase jsem ztratil, odhadem tak ve 2/3). Na zádech pokračovala s už něžnější masáží, bez výrazného b2b. Na konci masáže si mi sedla na břicho a honila mě za zády, celkem zajímavá technika, za chvíli úspěšně dobojováno. Doteky nebyly problém nikde.

Následovalo utření, chvilku pokec a opět společná sprcha na konec. Přikláním se k názoru, že by měl každý vyzkoušet, jak vypadá „opravdová“ erotická masáž. Takže doporučení ano, opakování možná někdy v budoucnu také ano.

https://tapky.info/?181,katka-masaze-alfa-andel-773-625-188-773625188

maserka03.jpg

1.5 11 votes
Hodnocení recenze
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
4 ledna, 2022 16:38

Tak tlaceni a bez vyrazneho b2b mi moc erotickou masaz nepripomina a jiz vubec ne kvalitni;)
Ale pokud se shodlo vic lidi, tak dela jeste neco, o cem se tady nepise. Nebo kvuli intro v sprse;)
V kazdem pripade si to asi predstavuje kazdy jinak. Ja mam radsi praci s masirovanim zadku a prirozeni prioritne a telo spis dodatecne. Samozrejme ne honicku, to je jinak sluzba. Jelikoz tohle delala zatim jenom jedna holka poradne, tak jsem na masaze prestal chodit. Nedavalo mi smysl masirovat si telo za ty penize i kdyz nahou maserkou, ktera obcas lizne prirozeni, obcas se otre o mne a na konci mi vyhoni;)

hulk
12 ledna, 2022 22:08

Nedávno jsem za Katkou byl a v podstatě bych Billisterovu recku mohl úplně přesně okopírovat a jenom se pod ní podepsat 🙂
Jako nemůžu říct, že by masáž byla špatná, to vůbec ne! A Katka je moc milá holka, která opravdu masírovat umí. Spokojenej jsem taky odcházel. Kdo by neodcházel, když je ještě ve sprše vyhoněn a pak i pěkně na konci 😀 Ale prostě mi tam chyběl ten erotickej náboj ve vzduchu, taková ta smyslnost, kdy mám pocit, že mě holka svádí …

2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech