Kandara thajské masáže

Kandara masáže kousek od IP Pavlova jsou místem, které se dá rozhodně doporučit. Dostanete krásnou masáž a pro fanoušky šťastných konců i ten.

Chodím pravidelně, rezervace je velmi jednoduchá, spolupracují s Reservio. Co oceňuju – pokud si zvolíte hodinovou masáž, je mezi další masáží volná půlhodina, takže se na vás po skončení masáže nikdo netlačí a nikdy jsem dalšího zákazníka nepotkal.

Masérka je zde jedna, což zaručuje soukromí a je to asi nejhezčí Thajka, kterou jsem měl možnost potkat na masážích. Při první masáži nějaké velké náznaky nebyly, ale požádal jsem ke konci masáže o speciál a bylo mi vyhověno. Příjemná masáž, hraje si s koulema i hrází.

Ceny 500-1000,-, 2000 nahoře bez, 2500 b2b (nezkoušel jsem).

kandara-masaze.cz

2.5 12 votes
Hodnocení recenze
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
shark9
29 prosince, 2021 11:00

Zkusil jsem a nevím, jestli za ty peníze úplná spokojenost.
Rezervace masáže proběhla snadno a rychle. Jelikož jsem měl zájem o zakončení HE, tak jsem raději zvolil masáž delší – 90 minutovou olejovou za 1300,-.
Byl problém se dostat do domu. Zvonek asi nefungoval tak, jak měl, tak jsem asi po 10 minutách marného snažení zavolal telefonem a ona mi přišla otevřít.
Dost hezká thajka, Byl jsem mile překvapen. Byla tam sama, prostředí pěkné a je možné si tam dát sprchu, což jsem využil. Do sprchy jsem šel svlečený z masážní části, kde jsem si měl odložit. A nahý kolem recepce, za kterou stála, podívala se a mile usmála. Samotná masáž byla takový standard. Při masáži stehen, která byla fajn a začínal jsem být lehce vzrušený, se ale zkušeně vyhýbala jakémukoliv doteku (byť letmému) intimních míst. Bylo to vzrušující, svou polohou a drobnými pohyby jsem k tomu nenápadně vybízel, ale absolutně nic. Po skončení masáže sama hned nabídla ruční zakončení. Chtěla 1000,-, usmlouval jsem na 600,-. Při této „prodlevě“ ale vzrušení odešlo, po chvíli trvající domluvě se do toho s vervou pustila. Razantně a cíleně co nejdříve vyhonit. Takže žádné velké užití si vzrušení, ale rychlá mechanická profesionální práce na sotva 2 minuty.
Bylo to zajímavé a fajn, ale rozmyslím si jestli budu opakovat.

shark9
3 ledna, 2022 15:18
Reply to  hyro

Dík za radu, asi tedy vyzkouším. Ptát se hned na special mi připadalo takový blbý … Chybami se člověk učí.

gentleman666
1 února, 2022 09:05
Reply to  hyro

By mě zajímalo jak funguješ jako stálý zákazník. Moje zkušenost tam je taková: přijdu poprvé a dostanu super HE. Druhou rezervaci mi zruší. Třetí rezervaci mi zruší. Čtvrtou rezervaci mi zruší. Vždycky na poslední chvíli a pokaždé s jinou výmluvou. (Bolí mě břicho. Přijde opravář. A podobně. Ale prostě hodinu předem. Kdyby napsala den předem, stihnu se rezervovat jinde.) Potom jsem tam rezervaci pár měsíců nedělal a najednou mi to zase vyšlo. (Asi na mě zapomněla 😀 ) Zase jsem dostal pěkné HE. A potom další tři pokusy o rezervaci opět zrušeny na poslední chvíli.

Vin
18 ledna, 2022 00:52

Nabídnuto “ můžeš se dotýkat “ 2000Kč, dle recenzí využito, ale za ty peníze opakovat nebudu.

gentleman666
25 ledna, 2022 01:35

Co k tomu můžu říct za sebe:
Rozhodně jedna z nejhezčích Thajek ever. Není to žádná šmudla.
A jako taková zná svoji cenu. U ní se o ceně moc nesmlouvá. Tedy, kdo zkusí smlouvat, odejde s nepořízenou, nepohoněnou, jsem chtěl říct. Cena se ti nelíbí? Udělej se sám. Taky asi jde o osobní sympatie a něco jiného řekne vysportovanému mladíkovi a něco jiného tlustému staříkovi.
Nicméně jeden chyták její cenová politika má: cena za HE se odvíjí od ceny masáže (vynásobí 2x). Kdo jde na 90 minut, zaplatí za HE víc (2500 Kč celkem za masáž) než ten, kdo jde jen na hodinu (1500 Kč celkem) – a to už mi přijde jako fér cena.
A kvalita HE? Za mě dost dobré, jak píše recenze, není to jen o honění, ale hraje si s koulema i hrází.

6
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech