Mia – Rabbit Hall

Jedna z mých prvních masáží a bohužel i jedno z prvních zklamání.

Beru 60 min. B2B, domluva s operátorkou super, tady je vše OK. První rozčarování nastalo, když jsem se téměř ve dveřích salonu srazil s kolegou, budiž. Na recepci mě přivítala Mia, opravdu hezká holka, možná malinko oplácaná, ale nic co by normálnímu člověku mělo vadit. Bohužel přístup trochu jako pokladní na vlakáči. No nic, zouvám se, beru bačkory a hurá na pokoj. Svlíknu se, župany jsou pořád jako pro děti, tak beru ručník a čekám až se Mia vrátí z průzkumu (Ten jeden sprcháč je fakt za trest..).

Společná sprcha po domluvě proběhla a jde se na masáž. V poloze na břiše to celkem šlo, Mia měnila polohy, občas i nějaký ten vzdych do ucha, moc se sice v zrcadle neukáže, jinak řekněme celkem fajn. Asi v půlce přišla otočka a tady to šlo všechno do háje. Z nějakého důvodu mé dotyky byly rychle usměrněny slovy „nech ruce dole“, a to nejsem žádný šmátral. Vlastně jsem se sotva dotkl stehen a boků a už jsem byl utnut. Možná jsem jí přišel nesympatický, těžko říct..  Uběhlo možná pět minut a už se vrhala na stožár. A vzala to takovou vervou, že se mi ani nemůžete divit, když jsme do cíle dorazili dřív… Možná si za to trochu můžu sám, protože průběh nechávám v režii masérky, takže tady jsem mohl být trochu autoritativnější.

Zbývala ještě spousta času, tak mi ještě namasírovala nohy, chvíli jsme si povídali. Sice mi nabízela ještě druhé kolo, ale já už na to nějak neměl chuť. Dali jsme si druhou sprchu, oblékl jsem se a zaplatil. Když vycházím z domu, kouknu na hodinky a ejhle, čas door to door 50 minut. Na to, že na stránkách píšou, že sprcha není započítávána do času masáže a že si máme udělat aspoň 15 min. rezervu, se cítím trochu ojebanej.

Za mě opáčko nebude, tady jsme si prostě nesedli a bylo to znát.

 

https://tapky.info/?3803,mia-rabbit-hall-774-910-918-774910918

mia_0125-0.jpg mia_0224-1.jpg

4 5 votes
Article Rating
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
25 listopadu, 2021 21:02

Mia tum pár odlišných recenzí takže ji nechci soudit 🙂 , mohla být špatnej den, nemuseli jste si sednout atd,,

je dost dobře možné že jsi slečně nesedl na druhou stranu peníze si vezme s radostí a ještě zkrátí čas , peníze předpokládám nepokrátila … Tohle je menši ojeb sorry jako
, Masáž neni vyloženě levná záležitost a opravdu dobrá maserka má mít nějaký profi standart nebo klienta pokud je ji vyloženě nesympatický odmítnout , ale chapu prachy sou velky lakadlo v karieře se mi to dokonce stalo u maserky která byla postavou uplně jinde než ja a raději mi nabidla jinou slečnu a to o sobě klidně řeknu že mam aspoň částečně sport. postavu

ty lepší na sobě nesympatie nedají příliš znát a masáž se nese alespon v přátelském profi přístupu.
utnutí by spíše sedělo na přístup angels apod.., je ale divny že ti nabidla
2. kolo (že by ji hryzlo ve svědomí) tak doufam že nejde o žadne antipromo, stejně tak chci věřit že ta recenze na Zoe předchozí není promo 😀

Last edited 13 dní před by Peters32
25 listopadu, 2021 21:20

Fuuu, to jako fakt při B2B masáži máš mít ruce při těle? Tomu se mi až nějak nechce věřit… Dost nestandardní a nešťastný přístup v rámci králíkárny. Celý ten průběh vyznívá, jako by to holka chtěla mít co nejdříve za sebou, škoda. Škoda těch balónků. Byl jsem na ni zvědavý i pro její nižší vzrůst a „vyšší“ věk (s ohledem na poměrně nízký věkový průměr králíků).

No jo, jen jestli je to pravda, první recenze…

26 listopadu, 2021 09:39

Tak co myslíte, je toto psáno nějakým „agentem“ od konkurence? 😛 Neboť ta recenze hodně špíní Miu, vůbec už nemám chuť to u ní riskovat, jestli se jí budu líbit právě já nebo ne, ale jaksi se mi tomu nechce věřit.

amira85
26 listopadu, 2021 14:36
Reply to  Sktr

Ted jsem registrovsl, jen abych odpovedel. V kralikarne jsem za posledni mesic byl u Barbary, Sofie, Nikol a prave u teto slecny a oproti zminenym trem je to pruser.. Ja na ni ani nezkousel sahat.. jen na prsa (za par let s nima bude z mostu krmit vodniky). Neda k tomu ani poradne moznost.. si sahnout. Byla to ma nejhorsi masaz a to uz jsem jich zazil dost. Ale stejne jako kolega autor, nechavam masaz na slecne a nic si nediktuji.. kralikarna je fajn, Mia ale ne.. mlada netykavka.. nevim proc to vubec dela

26 listopadu, 2021 17:03

Pokud kolega recenzi nepsal rovnou ze sprchy Rabbit Hall a nechal si odstup, pak mohla být Mia přetažená. Po nástupu byla na rozvrhu týden či dva skoro každý den. To se musí projevit. Ono je před objednáním dobré se podívat, kolik toho má holka ten den/týden za sebou ;-).

Mě nic o tom, že mám mít ruce podél těla neříkala a mé zklamání nepramenilo z toho, že by to bylo špatné, ale spíš z toho, že v Rabbit Hall očekávám víc a že při srovnání s dalšími masérkami z toho podniku to prostě bylo slabší. Ale vůbec bych ji nezatracoval, potřebuje rozumný rozvrh a učit se. Podle mě rozhodně potenciál má.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech