Sofie – Rabbit Hall

Přijdu do králičí díry a říkám si, zda jsem správně. Otevřela mi totiž holka, který chyběla jen kožená bunda a v ruce helma a připadal bych si jak na moto srazu. Sofi je krásná, sošná holka s nějakým tím tetováním. Tetování za mě neruší, i když ho obecně nemusím.

Sprcha i pití nabídnuto před i po, door to door to bylo cca. 75 minut, placeno 2.200 pussycat.

Sofie je divoká kočka, hravá a šikovná. Při masáži snad dvakrát nezopakuje stejný pohyb, vše neustále mění. Vlastně bych mohl doslova potvrdit to co píše, Pes_Imista. Jen já jsem nepochyboval, že to celé je výborně promyšlená a odehraná show. Naprosto jiná, než předvádí ostatní holky ze salónu.

Snad jen jistou nervozitu u mě vyvolávalo opakované zajíždění mezi půlky, už to zavánělo nějakou zkušeností o kterou jsem snad ani neměl zájem. Na druhou stranu nasedání na ruku je dobře promyšlené a když jsem měl ruku blbě Sofie si ji sama srovnala a nastavila. Sorry Pes_Imisto, to nebude trik jen pro Tebe. Sofie jede vše na doraz, soudím, že v některých momentech to vede na tolik daleko, že porušení pravidel je vzdáleno snad jednotky milimetrů. Snad bych jen doplnil, že imitace orálního sexu byla tak přesvědčivá, že jsem zvednul hlavu a zkoumal jsem, co vlastně Sofie dělá, fakt moc šikovná holka. Na konci trochu přitulení, hlazení atd.

Na opáčko to za mě rozhodně je a hodnotím jí jako velmi nápaditou a šikovnou holku, za kterou se určitě stavím znovu.

https://tapky.info/?3497,sofie-rabbit-hall-774-910-918-774910918

SofieNewbz-1-2.jpeg Sofie2-2-0.jpeg Sofie5-1.jpeg

4.3 10 votes
Hodnocení recenze
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
31 října, 2021 08:29

jasné že zrovna ona má ty triky vychytané, mám dost podobné zkušenost, Sofie sakra dobře ví co dělá a jak na chlapy a řekl bych že pocit že tu jedinečnost umí navodit, a tady je potřeba spustit logickou část mozku , jinak by člověk měl chvílemi pocit že po něm jede 😀
To však nemění nic na tom že je hodně dobrá 🙂
Prostě záleží co kdo od masáže čeká. Já mám oblíbenkyně jinde pokud by mne však omrzeli a chtěl jsem zaručenou kvalitu a erotiku bez nutností nějakého jedinečného GFE tak je to ta správná volba.

Last edited 1 rok před by Peters32
31 října, 2021 09:01

Tos asi špatně pochopil moji recenzi, já nepsal nic o tom, že by nějaký trik měl být jen pro mě a ani nejsem tak naivní, abych si něco takového na masáži myslel…

31 října, 2021 23:52

Musím potvrdit tuto recenzi. Sofie je dračice. Je to blbý přiznat, ale vážně jsem chvilkama nevěděl, jestli už náhodou nedochází k orálu. Asi nedocházelo, nicméně ten pohled na holku, jak je obličejem v milimetrových vzdálenostech od vašeho péra, je prostě fajn. Když už jsem naznačoval, že by se měla trochu bát a uhnout, tak si z toho nic nedělala, ukázala svou zkušenost a uhnula (malý kousek), až když bylo fakt třeba.
Se zajížděním mezi půlky jsem měl taky stejnou zkušenost. Poprvé dost z ostra to bylo hned v první minutě masáže a tak v 10 minutě jsem si říkal, jestli náhodou nedostanu masáž prostaty zdarma. 🙂 Samozřejmě nedostal, ale pokud bych se na ní k někomu odhodlal jít (zatím váhám), tak to asi bude k Sofii. Mám totiž pocit, že té se to fakt líbí.
Každopádně pokud se k ní vydáte, nezapomeňte na důkladnou hygienu uší a zadku. 😀
Já jsem si se Sofií užil parádně. Nebylo to nic něžného, ani jsem si moc nepokecal (jazyková bariéra u ní podle mě celkem znát je), přifouknuté rty bych raději oželel, ale byla to prostě jízda!

1 listopadu, 2021 18:23
Reply to  Zoro

občas sou ty imitace zajímavé člověk čas od času narazí na extra věci.. já narovinu se přiznám že sem protopil už hodně penez , ale u pár zažitků slečny jeli hodně na hraně masáží, 2xto byl reálně lehký oral..(v prní chvili sem se taky ujištoval 😀 ) , jednou čistě v masážním podniku + jednou ta imitace sexu byla taková že to byla fakt hrana a chvilkami jsem cítil že už to je lehounce přes ofic. pravidla – ve všech případech mi přišlo že sem k tomu extra nepřispěl a slečny to rozjeli samy

Ve finále ale tím chci naznačit že takovéto věci teoreticky možné jsou…a nedokážu posoudit jak to je styl masérky a jak sympatie bude to kombinace… , ale je to jednou za pár desítek návštěv a nedá se to cíleně na klasických masážích hledat, pokud by někoho náhodou napadlo toto na masážích vyloženě hledat tak doporučim hned na začátku přitopit papírky a jet rovnou obchod 😀 (což neni můj styl) jinak může hledat hoodně dlouho ,…. to už je lepší na privat ..

xxx
2 listopadu, 2021 03:29
Reply to  Peters32

🙂

7
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx