Sofie – Rabbit Hall

Chtěl jsem napsat recenzi na Agnes z Princess, ale bohužel mezitím zmizela z rozvrhu. Takže vytahuji poslední šuplíkový zážitek, starý asi dva měsíce.

Normálně se objednávám den dopředu, ale tady šlo o momentální lehce opilecký nápad, takže volám někdy odpoledne do králíkárny, jestli by nebyla některá ze slečen večer volná. Nejdříve mi bylo sděleno, že ne, nicméně o chvilku později volá ing.Králík, že by tedy od osmi mohla Sofie. Což nezní marně, takže večer už ve střízlivém stavu vyrážím směr Mánesova.

Podle fotek na stránkách jsem si Sofii bůhvíproč představoval jako nějakého andílka s jemnou tváří a vlnitými vlásky, ale přivítala mě dívka s poněkud tvrdšími rysy, takový typicky ruský obličej, ale určitě ne ošklivý. Společná sprcha nabídnuta a využita, i když detaily už si nepamatuji, jen si vybavuji, že jsem definitivně zlomil hůl nad podměrečným županem a vyrazil do sprchy pouze opásán ručníkem . Sofie je štíhlá slečna s menšími prsy, osobně preferuji trochu plnější tvary, ale určite to nebylo nic co by mi pokazilo zážitek. Beru B2B na 60 minut za 1700.

Kdybych měl masáž popsat jedním slovem, tak řeknu „hravá“. Sofii buď masírování opravdu baví, anebo to hodně dobře hraje, tak či tak klobouk dolů. Neustále střídá pozice, hmaty, techniky, chvíli masíruje loktem, pak zas kolenem anebo jánevímčím. Často zajíždí do rýhy mezi půlkama, což teda moc nemusím, ale zase jsem si říkal, že když se masérka hodně věnuje zrovna těmto partiím, tak jí snad nebudu úplně odporný. Normálně beru pozici na břiše jako nutné zlo, ale tady jsem se opravdu nenudil a nejlepší bylo, když Sofie při masírování ruky na tuto nasedla tak, aby se rozkrokem trefila přesně na prsty. Tak si tak přemýšlíte, jestli to byla náhoda anebo ne, dokud se totéž nestane i u druhé končetiny

Po otočce hodně takové ty GFE věci jako tulení se, hlazení po vlasech. Možná si to jen nepamatuji, ale mám pocit, že se nekonala žádná velká B2B smršť, což mohlo být i tím, že se mě při přivítání zeptala jak se mám, já odpověděl, že jsem unavený a ona na to, že teď si odpočinu, tak možná proto pojala masáž více v relaxačním duchu. Co si ale pamatuju velmi dobře, byla její imitace orálního sexu, tak jako Violette foukala přes ruličku z dlaně a prstů, tak Sofie si dala obličej k penisu a různě kroutila pusou a jazykem jako kdyby kouřila, to vše ve velmi těsné blízkosti. Na jednu stranu si člověk říká, jestli je tohle ještě erotická masáž, na druhou stranu se mi to samozřejmě líbilo a tomu dole taky, takže po chvíli bylo hotovo. Společná sprcha po nabídnuta, ale šel jsem raději sám.

Přestože slečna není úplně můj typ, tak masáž jedna z nejlepších co jsem zažil, pestrá, nápaditá a korunovaná momenty, které na masážích moc nezažijete (nasednutí na ruku, imitace orálu). Za mě jednoznačně doporučení a koutky nahoru.

https://tapky.info/?3497,sofie-rabbit-hall-774-910-918-774910918

SOF.png

3.8 13 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx