Katka – Alfa masáže

Asi před měsícem jsem navštívil tuto vyhlášenou pražskou masérku. Sympatická a příjemná žena z jedné země na Východ od nás. Domluva bezproblémová přes Whatsapp den dopředu, na 90 minut, odpovídá rychle. Věk cca 35+, pěkné tělo, sympatická v obličeji. Není modelka ale má hezké ženské tvary, je štíhlá, má pěkná prsa a hlavně výborný přátelský přístup. Společná sprcha před i po masáži, první zakončení nabízí už ve sprše. Nechtěl jsem ale spěchat takže nabídku jsem nevyužil. Katka je známá tím že dělá asi tu „nejbrutálnější“ erotickou masáž v Praze, opravdu do toho vkládá sílu a dokáže hrábnout do zad tak, že se mohou objevit i slzy v očích. Také ráda křupe páteř i klouby. Ale dobře hrabe nejen do zad ale i na intimních partiích a to už v poloze na břiše. Využil jsem i masáž prostaty která byla v ceně, a první zakončení bylo už na břiše s jejím prstem v zadku, super intenzivní. Ano, pokřikoval jsem při orgazmu, udělala mě dobře. Otočka na záda cca v třetině času, pokec, potom poctivé b2b s nastavením se do zrcadla, erotická atmosféra super. Různé masážní techniky na penis a další zakončení. Nakonec masáž zad otočka a pokus o třetí kolo, ale to už jsem nedal. Pokec na závěr, čas dodržen, nespěchá, momentálně v salonu pracuje sama, takže jsme cca o 10 minut přetáhli i s tím kecáním o životě. Vzpomínala že pracovala dříve s legendární Paulou, dělaly i dvojky. Měl jsem tu čest poznat Paulu když pracovala samostatně, ta bohužel už ale skončila v oboru a recenzi na ni dávat nebudu. Paula byla pořádný živel, velmi pěkná dívka, a dokážu si představit jaká by to byla orgie mít Katku a Paulu najednou Katku doporučuji těm kdo chce opravdovou silnou masáž jak u doktora, v podání milé východní MILFky, a nečekejte žádné jemné pohlazení, ona vás bude chtít přejet jak buldozer   na webu fotka s obličejem je fake, jinak ostatní jsou její

https://tapky.info/?181,katka-masaze-alfa-andel-773-625-188-773625188

maserka03-1.jpg 20200830_175851-0.jpg

1.8 8 votes
Article Rating
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
28 června, 2021 15:52

Potvrzuju: Měl jsem čtyřruční koncert Pauly a Katky a byl to skvělý zážitek. Napsal jsem o tom recenzi na Masher, ale ta je asi nenávratně ztracena.
Kéž by si Katka zase našla tak šikovnou parťačku.
Jenom poznámka: Masáž u Katky bych nenazýval „silnou“ nebo „brutální“. Ona totiž ví kde stisknout a i když stiskne lehce, mně to připadá jako metrák.

Last edited 2 měsíců před by Maskon
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech