Nana – Asian SPA – thajské a čínské masáže Praha

masérce je asi 40 let, má klasickou tvář thajské masérky a vyzařuje z ní veselost a síla. Při masáži hýždí zajíždí prsty to třísel a prsty se dotýká jemně šourku. Když jsem se v reakci mírně v bocích  zvedl, aby se mi náhodou nezlomil rostoucí klacek,  tak  ho nekompromisně čapla a pořádně několikrát zmáčkla. Po obrácení na záda pokračovala v masáži, a když mi klacek pořádně stál, tak dělala jako nic. Asi čekala na moment, kdy skončila s masáží rukou a nohou, kde se bez obalu dotýkala ptáka, aby mohla po dobře odvedené práci udělat klasický pohyb rukou nahoru dolu. Když jsem nadšeně kýval hlavou – také nahoru dolu, zeptala se how much. Nabídl jsem  pětikilo a obchod byl uzavřen. Pečlivě si naolejovala ruce a polila olejem i mého ptáka, ve kterém to už nedočkavě škubalo. Chvilku si hrála s šourkem a znalecky mačkala na různé body kolem ptáky, až tento rostl a rostl až málem praskal ve švech. Jednou rukou mě honila a druhou hladila bradavky a mazlila se s různými částmi těla a dokonce vyndala prsa z podprdy a nechala si lízat bradavky s krásně velkými tmavými dvorci. Mazlení rázně ukončil výstřik, který jí z části skončil na té její krásné snědé koze. Pečlivě mě otřela od mého genetického materiálu. Poděkoval jsem ji, předal odměnu a trošku posmutnělý, že musím odejít z této iluze orientu, odkráčel jsem k východu.

4.7 7 votes
Article Rating
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
19 června, 2021 16:45

Pěkný příběh 😄😄😄 byl si opravdu na masáži nebo se ti to jen zdálo ?

Beginner001
21 června, 2021 08:51

Fotka asi nelze nikde dohledat,viď?

gentleman666
24 června, 2021 00:20

Protože ten příběh zněl poněkud ‚too good to be true‘, vypravil jsem se to ověřit na vlastní kůži. V salonu jsem masérku jménem Nana nenašel, nicméně opravdu existuje a občas tam masíruje. Ovšem „jenom občas“. Ale když už jsem tam byl – a protože ten salon má pověst jakou má – zkusil jsem naslepo hodinovou olejovou masáž. Poněkud nevýhoda – na pokoj mě zavedla recepční (co vypadá jak thajská bordelmamá) a já neviděl masérku předem. Tedy jsem se vysvlékl a doufal, že nepřijde thajský masér. Naštěstí vešla slečna, věk tipuju tak 30 nebo méně, na asiatku docela hezká ale zase žádná extraliga. Masáž začala klasicky, tlačit na záda apod. Při masáži zad zajížděla rukama přes hýždě. Co jsem bral jako dobrý signál, když pak začala masírovat nohy, roztáhla mi je víc od sebe, aby se mohla lépe dostat… takže zajíždění prsty do třísel a dotýkání se šourku potvrzuju. Pak otočka na záda a opět masáž nohou. Dalším signálem bylo – ruku mi nastavila tak, aby si mi na ni mohla sednout, prostě abych jí mohl osahávat zadek, zatímco rukama krouží kolem třísel. Když začala masírovat druhou nohu, ani se nenamáhala zakrýt klacka ručníkem. A pak přišla ta veselá část, smlouvání. „Massage here?“ Odpovídám že ano. Oba jsme se zeptali how much. Začal jsem na 500, slečna že 700. Říkám, za 700 jedině i s dotýkáním. Ale protože jsem si vzpomněl na příběh o snědé koze, zeptal jsem se, za kolik si svlékne róbu. A že 1500. Tak to ani náhodou. Pak zkusila tisíc. Říkám, mám tu asi devět stovek, poslední hotovost. Ber nebo nech být. Takže vzala, hábit sundala, ale podprsenku ne (prstem jsem zajížděl pod a nebránila se). Nicméně samotný zlatý hřeb moc zlatý nebyl. Sice jsem byl vydrážděnej z celé masáže, ale honění bylo mechanické a vůbec se nepodobalo tomu žhavému zážitku popisovanému výše. Prostě fajn thajská masáž s vyhoněním. Tuhle slečnu za ty prachy opakovat nebudu, ale na Nana si tam někdy zajdu, snad budu mít štěstí.

pauloconn
14 července, 2021 10:01

V Asian Spa jsem byl dvakrát a dvakrát úspěch:) Poprvé, když tam působila Van (možná ještě působí?). Masáž byla taková divný, rychlá. Ke konci jsem se zeptal na special a v pohodě za 500. Takový klasický vyhonění.
Po druhý to bylo nějak loni ke konci léta a to jsem dostal poměrně mladou masérku. Jméno si už nepamatuju. To byla příjemná masáž, asi pochopila o co mi jde:) Zkusil jsem na ni blowjob with condom a nakonec jsem ji ukecal za litr. Pěkný, ale nic extra, bez nápadu.
Tak to jsou moje zkušenosti. Od té doby jsem v tomto salonu nebyl, je to z ruky.

14 července, 2021 15:38

V Asian Spa to opravdu funguje, ale ne vždy 100 procent. Asi tak na 70 procent. Už je to dýl co jsem tam byl. Ještě tam dělají krom zmíněných mladší holka Jim. Naopak Yao nikoliv. Je to tam fajn ale jsou lepší místa v Praze i když od epidemie je to slabší.

gentleman666
26 července, 2021 10:38
Reply to  cassany

Prosím tip na lepší místa, můžu ? Z doslechu už znám jen Thajku…..

27 července, 2021 09:09
Reply to  gentleman666

Zdar, záleží co hledáš a co od toho očekáváš….? Jsou to masáže a to je hlavní. Samozřejmě s HE je několik míst v Praze.

gentleman666
27 července, 2021 23:10
Reply to  cassany

Já mám nejraději, když je masáž na začátku okořeněna těmi různými doteky intimních míst, tedy když si mě masérka ,,připraví,, a pak ke konci nabídne HE , které je ale zajímavější než jen mechanické vyhonění. Takže jestli máš tip na dobrou masáž zakončenou hodně dobrým HE, budu rád za sdílení, díky!!

28 července, 2021 12:15
Reply to  gentleman666

Hele povím pár salonů, není to vždy na 100% já třeba byl opakovaně a chodím už 10 let někde jsou tam sympatie a naopak není nic a někdy je to TOP napoprvé. Jak tady psal @Geronimo k jiným článkům dneska po Korona období dost prořídlo a bude potřeba hledat nová místa. 1) Kandara masáže na I.P.áku pokud dostaneš majitelku budeš happy je tam ještě jedna ta dělá HE taky ale úplně sní mě to nešlo a nevyhovoval způsob HE, ošahávačka vše ale šimrání kolem penisu mě ke vzrušení nebere , třeba ale tobě jo 2) Bali classic na Míraku trošku jiný druh masáže, tady musíš říct ale až budeš na lehátku a trošku, jedna tam je hezká a majitelka starší obě HE. 3) H&T Royal Thai – tady jsou asi 3 masérky jedna baba a jedna velmi zachovalá hezká 40tka ta dělá pěkné HE ale někdy je to mechanické jindy ne podle času ale je to zajímavé takové secret aby to nikdo neviděl. Na pokoji mají kameru a kouká majitelka 😀 4) Relax Centrum jen Žižkov tam jak mají bowling. Vyzkoušej a dej vědět. Mám své jedno top místo kde mě udělá luxusní stupňované HE, když ti předtím 20 min masíruje zadek aniž si řeknu a bavíme se o vůbec nějaké ceně. Samozřejmě jí dám na konci masáže tip, ale to místo si nechám zatím pro sebe.

gentleman666
29 července, 2021 19:00
Reply to  cassany

Předně velkej dík a opravdu si toho vážím, takhle se podělit o svoje tipy ne každej je tak ochotnej. Všechno je to pro mě nový, sice jsem měl něco načtený z jinýho servru ale tyhle slyším prvně. Samozřejmě ten tajnej poslední salon mě zaujal nejvíc 😀 – kdybys byl ochotnej se podělit ale ne veřejně, mail mam stejnej jak tady login gentleman666 na seznamu.
Ještě mám takovou praktickou otázku, rezervuješ masáž předem nebo prostě přijdeš naslepo? A bereš jen 60 nebo raději 90 minut že je víc času se poznat??
A k těm salonum, Kandara vypadá fakt pěkně, dle fotek to bude asi ta majitelka. O Bali jsem vedle četl, že to není tutovka i když prý dříve bejvala (ale taky typek objednal masáž zad a nechal si trenky) Od HT mně docela odrazuje ta kamera, natočenej bejt nemusiim 😀
Když se podělím o svoje zkušenosti.. párkrát jsem byl v Gold Hand Thai massage, jsou na Praze 6 v hotelu. Na webu mají i galerii holek, většinou fakt pěkný. Při olejový masáži třísla atd. ale samy nic nenabídnou. Ale k jedný jsem pak chodil častěji takže jsme se pak domluvili.. ale salon není moc levnej, asi si hrajou na lepší standart.
A super zážitek jsem měl Wan masáž na Praze 3, ale tam už je tedko novej tým. Masérka sice starší, přes 40 ale takovej ten zkušenej tip co přesně ví kam šáhnout.. nejdřív dráždila, pak výborně honila a hladila po celým tělu. Proto jsem vlastně vyrazil do Asian spa za Nana, protože jsem doufal že je to tahle. No nebyla.
Koukám teda že jsem z vlastní zkušenosti moc neporadil. Vedle na fóru se doporučovalo např „Ba.an thai“ jinak byly recenze takoví rozporuplné třeba u „Bangkok v ulici Přemyslovská“ jedno pro jedna proti.

gentleman666
26 července, 2021 11:05

Asian spa story 2
(Na začátek bych chtěl dodat že mi mrzí, že se kolega budocan po svém jednom příspěvku už nevrátil s dalším komentářem, protože bych na něj měl několik dotazů . Například jestli to byla jeho první návštěva u Nana nebo ji už znal z dřívěšjka, a jak dlouhou měl masáž, jestli klasickou hodinu nebo extra 90-minutovou. )
Po první, neúspěšně-úspěšné návšttěvě jsem se vrátil do Asian spa. Zdejší popisek o iniciativní masérce, co čapá ptáka a vyndavá prsa z podprdy prostě zněl moc dobře.
Volal jsem předem, že chci masáž u Nana. Přišel jsem s tím že mám zamluvenou masáž u Nana. A když už jsem natěšený ležel, vešla dovnitř… opět ta mladá masérka co jsem měl poprvé. (jméno Lili, kdyby někoho zajímala). Omluvně povídám, mám domluvenou Nana. Lili odešla a slyšel jsem, jak se něco řeší. Česky, anglicky. Moje paranoia by přísahala, že padlo i slovo „scénář“ (a já pojal podezření jestli si to tady nenapsali sami a Nana je jen kódové označení pro HE).
Po pár minutách vešla další masérka. Jestli to byla Nana se už nikkdy nedovím. Vzhled… neodpovídal. Věk tipuju spíše 50 než 40, vrásek měla dost. Masáž začala klasicky přes ručník, pak už olej. Vezmu to v bodech:
Při masáži hýždí – zajíždí do třísel/k šourku jen lehce, ne nějak víc než Lili minule.
Když jsem se v reakci mírně v bocích zvedl – tak se nic nestalo, žádné iniciativní čapnutí.
Aby mohla po dobře odvedené práci udělat klasický pohyb rukou nahoru dolu – nic takového, prostě ukáže na přirození a zeptá se „massage?“
Cena jde v klidu domluvit na 500, mě ale zajíamlo víc.
Prsa z podprdy sama od sebe nevyndala ale domluvili jsme se na tisícovce. Nechala mě hladit, pak mě nechala i lízat. Když jsem skončil s levou bradavkou nabídla pravou. Když viděla že se mi to líbí, přikryla mě ručníkem, sedla si na mě … takže jsem měl její prsa v obličeji a mohl lízat, zároven rukou sahat na zadek. Na chvíli mi blesklo hlavou kam až to dojde, ale pak zase slezla. Dokončila masáž, honit umí rozhodně líp než Lili. Aby mě rukou hladila po bradavkách jsem jí ale musel pobídnout. Výstřik. O peníze si řekla hned, ještě když jsem byl jak mě příroda stvořila.
Za mě zážítek lepší než minule, asi ty starší masérky více ví a více udělají než ty mladé. Ale vracet se nebudu, leda by nějaká opravdu nabídla to, co tu bylo vybájené.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech