Sofie – Rabbit Hall

Již dle fotek na webu jsem v masérce poznal bývalou Aleksandru z Extaz m. na Dejvické na kterou jsem měl docela příjemné vzpomínky takže má druhá návštěva podniku proběhla u ní – Erotic mix 60 min.

Popis dívky sedí, velmi dobrá čeština se sexy ruským přízvukem, má pěkné mladičké tělo s tetováním a piercingem v pipině a bradavkách. To je pro mě jediné mínus na děvčeti, protože bradavky mají být takové jaké jsou a aby se s nimi dalo normálně pohrát a ne aby člověk žmoulal v rukách kusy železa.

K akci – klasicky nabídnutí nápoje, ručníku, županu a pantoflí a automaticky bez ptaní společný odchod do sprchy což jsem nakonec uvítal protože kdyby mi ji nejdříve nabídla tak bych asi odmítl s tím že až na konci. Sprcha byla příjemná, letmo jsem se jí dotýkal což mě hodně nažhavilo, ona klečela jakoby v pozici na orál a celého mě umyla včetně intim partii. Poté přesun do pokoje na masáž.

Ta probíhala tentokrát od začátku velmi eroticky, nejdříve v poloze na břiše začala masírovat horní část těla, zapojovala celé tělo, funěla do uší, po chvilce přesun k zadečku a nohám, pak zase B2B, dokonce pohyby připomínající přirážení na koníčka, jazykem dotyky na uších apod až k otočce. Po ní opět B2B, střídání poloh tak aby vždy byla v dosahu, takže jsem si hodně pohrál s prsama a právě bradavkami kde mi překáželo to železo. Ke konci pozice 69 ovšem ne přímo u hlavy ale až u pasu, takže jsem si mohl pohrát povrchově s kundičkou kde opět byl piercing ale tady mi tak nevadil a zároveň s pěknými nožkami které jsem měl kousek před obličejem. Po výstřiku utření, přitulení, chvilka relaxu a poté společná sprcha tentokrát az po jejím dotazu. V předsíni rozloučení, polibek na pusu a odchod. Hrubý čas myslím lehce přes 60 min. Doporučení rozhodně, já ale asi opět raději zkusím jinou dívku.

https://tapky.info/?3448,sofie-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Sofie1.jpg

5 7 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx