Katka – Masáže Alfa

Rozhodl jsem se napsat svoji recenzi na Katku z masáží Alfa, ke které jsem chodil více méně pravidelně, ale to už je minulost.

Fota na webu aktuální, prostředí salónu na vysoké úrovni, dvě vkusně zařízené masérny s futonem a zrcadlem, koupelna se sprchovým koutem pro dva a toaletou. Všude čisto. Dostupnost výborná, kousek od stanice metra Anděl. Domluva přes SMS bez problémů.

Katka je sympatická, komunikativní a přátelská žena, věkově se spadá do kategorie MILF, vzhledově a povahově je to ale spíše typ „holky odvedle“. Především je to ale skvělá masérka, takže masáž v jejím podání je opravdová masáž a jeden se až diví, kde se ve vzhledově tak křehké masérce bere ta síla, kterou do masáže vkládá. Žádné roztírání oleje, ale poctivá masáž (sportovní, regenerační, thajská, havajská, …). Od začátku masáže ale Katka klienta nenechává ani chvilku na pochybách, že jde o masáž erotickou. Ví kam a jak šáhnout a udržuje klienta v excitovaném stavu i v poloze na břiše. Její doteky na intimních místech jsou neobyčejně pestré a poskytují pestrou škálu vzrušujících podnětů od něžného pohlazení až po škrábání. Co po celou dobu masáže dokáže provádět s  penisem a se šourkem je až neuvěřitelné a těžko popsatelné. To je třeba zažít. Skoro bych řekl, že mužské pohlaví patří mezi její nejoblíbenější hračky a že hraní si s ním ji opravdu baví. U žádné jiné erotické masérky jsem se zatím s podobným přístupem nesetkal. Navíc při opakovaných návštěvách zjistíte, že Katčiny masáže nejsou stejné, že vás pokaždé dokáže překvapit něčím novým a nečekaným. Je to ale také o komunikaci s ní, dát jí najevo, co se vám líbí. Zmínil jsem šikovné ruce, ale neméně šikovné má i nožky, takže footjob v jejím podání rozhodně stojí za vyzkoušení. Zajímavou zkušeností je i S/M a použití některých erotických pomůcek. Za absolutní vrchol jejího repertoáru považuji masáž prostaty. Milking v její podání je nezapomenutelný. Při masáži je na Katku díky zrcadlu hezký pohled, zvláště při body to body masáži, a když vám bude kroužit svými prsy po zadku, budete si připadat jako v ráji. Dotyky jsou povoleny, kdo ale chodí na erotickou masáž jenom proto, aby mohl masérce zajet rukou mezi nohy, měl by si vybrat jiný salón. Katčina masáž je pro fajnšmekry. Společná sprcha před a po masáži je samozřejmostí, nadrženci mají dobrou šanci užít si první HE již ve sprše, Katčino umývání penisu vám ho zaručeně postaví a kdo má nabito, může první náboj vystřelit už ve sprše. A ještě jedno plus, cena je fixní bez příplatků za extra služby. Je to nepochybně jedna z nejlepších erotických masáží.

https://www.tapky.info/?181,katka-masaze-alfa-andel-773-625-188-773625188

2 18 votes
Article Rating
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
4 prosince, 2020 17:24

A copak že už nechodíš prosím tě k takové božské masérce!?

3 června, 2021 13:49
Reply to  Wangli

Jo asi tak nějak tuším 😁 jak to začne být osobnější tak to v mém případě začne scházením se a sukanim a nebo blokem z jedné ze stran.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech